zdjęcie przedstawia ujęcie z wystawianego spektaklu Kopciuszek na 125 lecie OSP Grodzisk Maz

14.05.2023 r. grodziska OSP obchodziła 125-lecie powołania jednostki. Wśród wielu gości na uroczystości została zaproszona nasza szkoła. Uczniowie klasy IId pod kierunkiem Pani Iwony Zwierzchowskiej wystawili przedstawienie pt."Kopciuszek", a nasza solistka Oliwia Rewa i szkolny Chór Cantabile pod dyrygenturą Pani Aleksandry Chyziak wyśpiewali swoje najnowsze piosenki. Wszystkie występy uczniów  SP6 bardzo podobały się licznie zgromadzonej widowni.

Zaproszenie naszej młodzieży było bardzo dobrą decyzją, gdyż zgodnie z tym jak zapowiadał nas Pan Łukasz Nowacki: był to występ najlepszy na świecie, występ jakiego jeszcze nie widziała Ziemia Grodziska, jakiego nie widział ten plac przed OSP:)

Gratulujemy pięknego występu klasie IId oraz chórowi Cantabile