Strona główna Rekrutacja

do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2021/22

12 marca br. rozpocznie się rekrutacja do grodziskich przedszkoli, punktów przedszkolnych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, a także do pierwszych klas szkół podstawowych. Szczegółowe informacje, zainteresowani Rodzice, znajdą  na stronie Biura Oświaty.

Kontakt z sekretariatem szkoły w sprawie rekrutacji:

883 903 705

Uwaga!

powyższy adres mailowy służy wyłącznie do zapewnienia komunikacji między palcówką/komisją rekrutacyjną, a opiekunami Kandydata.

Nie jest to adres do przesyłania jakichkolwiek dokumentów uzupełniających rekrutację lub zaznaczonych we wniosku kryteriów!

1. KLAUZULA INFORMACYJNA dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie REKRUTACJA

pobierz PDF

2. OŚWIADCZENIE opiekuna prawnego o zapoznaniu się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych w procesie REKRUTACJI pobierz PDF

Plakat rekrutacyjny