Strona główna Świetlica - aktualności
Aktualności
Wirtualna świetlica

swietlica wirtualna Drodzy Uczniowie, to już ostatnie nasze spotkanie w wersji wirtualnej. Przed Wami wakacje i beztroski czas!!! Jednak zanim to nastąpi, zajrzyjcie do wirtualnej świetlicy i sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy:)

Wirtualna świetlica

 
Wirtualna świetlica 08.06 - 10.06.2020 r.

swietlica wirtualna Drogie Świetliczaki, zapraszamy do naszej wirtualnej świetlicy, gdzie czeka na Was wiele nowych propozycji zadań i pomysłów na bieżący tydzień. Czekamy tu na Was i jesteśmy ciekawi waszych opinii i wrażeń!Wirtualna świetlica

 
Świetlica wirtualna 01.06. - 05.06.2020 r.

swietlica wirtualna Drogie dzieci, dziś Wasze święto - Dzień Dziecka! W naszej wirtualnej świetlicy także pamiętamy o tym dniu. Zajrzyjcie do nas i zapoznajcie się z naszymi propozycjami na bieżący tydzień. Życzymy Wam wszystkiego tego, o czym marzycie i samych uśmiechów - Wasi nauczyciele świetlicy szkolnej.

Wirtualna świetlica

 
Wirtualna świetlica 25.05 - 29.05.2020 r. Drukuj Email

swietlica wirtualna Drogie Świetliczaki! To już kolejny tydzień naszych wirtualnych spotkań. Zapraszamy do zaglądania i wykonywania zamieszczanych tu zadań. Cieszy nas fakt, że kilka osób wzięło udział w proponowanym przez nas konkursie fotograficznym (i to ogólnopolskim!). Mamy nadzieję, że jeszcze więcej osób wykona niepowtarzalne wiosenne zdjęcie.Jest jeszcze trochę czasu, zapraszamy! A tymczasem bieżący tydzień w naszej świetlicy, to czas na celebrowanie niezwykle ważnego święta - Dnia Matki. Zajrzyjcie do nas!

Wirtualna świetlica

 
"Mali detektywi. Jakie tajemnice kryje świat wokół nas?"

mali detektywi Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice!
Jest nam miło poinformować, że pomimo nieoczekiwanej i trudnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy, udało nam się zrealizować do końca projekt edukacyjny w świetlicy szkolnej. Część zadań zrealizowaliśmy jeszcze w trakcie zajęć w szkole, a pozostałe w formie zdalnej. "Mali detektywi. Jakie tajemnice kryje świat wokół nas?" organizowany przez Uniwersytet Dzieci był bardzo ciekawy, angażujący dzieci do działań. Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie rozwinęli umiejętność krytycznego myślenia,dedukcji i łączenia faktów. Dzieci aktywnie zdobywały wiedzę z różnych obszarów nauki, a także zaspokoiły swoją naturalną ciekawość. Trenowały również kompetencje społeczne.
Dziękujemy wszystkim świetliczakom za udział w zajęciach i mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym również podejmiemy się kolejnych wyzwań z równie mocnym zaangażowaniem:)
Nauczyciele świetlicy szkolnej

 
Wirtualna świetlica 18.05 - 22.05.2020 r.

swietlica wirtualna Kochane świetliczaki, przekazujemy Wam kolejną część naszych propozycji do aktywności własnej w domu. Mamy nadzieję,że cieszą Was nasze pomysły! Zajrzyjcie do nas, a zobaczycie jak może być fajnie! Wasi nauczyciele świetlicy szkolnej:)

 

 Wirtualna świetlica

 
Wirtualna świetlica 11.05 - 15.05.2020 r.

swietlica wirtualna W naszej świetlicy jest bardzo ciekawie, a czas płynie w niej na zabawie.
Kto przebywa w naszej wirtualnej świetlicy, nie snuje się sam po ulicy.
Tu czeka na Ciebie przygód wiele. Tu bawisz się, uczysz, grasz, co dzień wiele atrakcji masz! Zajrzyj do nas:)

 

Wirtualna świetlica

 
Wirtualna świetlica 04.05 - 08.05.2020 r.

swietlica wirtualna Drodzy Uczniowie, przed Wami kolejna odsłona "Wirtualnej świetlicy". Mamy nadzieję, że zajrzycie do nas i zapoznacie się z propozycjami przygotowanymi przez nauczycieli świetlicy szkolnej.


Wirtualna Świetlica

 
Wirtualna Świetlica 27.04. --01.05.2020 r.

swietlica wirtualna Drodzy Uczniowie!

Zapraszamy Was do wirualnej świetlicy. Dziś propozycje zajęć na najbliższy tydzień 27.04. - 01.05.2020 r.

 

Wirtualna Świetlica zaprasza, zajrzyj tu:)

 
Wirtualna Świetlica w SP6

swietlica wirtualna Drodzy Uczniowie,


zajrzyjcie tu do nas, bardzo Was prosimy!
Od teraz wirtualną świetlicę dla Was tworzymy.
Pełno tam pomysłów, rozrywki też wiele,
bo tęsknią za Wami ze świetlicy nauczyciele!

 

Co tydzień w poniedziałek na stronie szkoły, pojawi się zestaw na każdy dzień dla Was przeznaczony.
Miłej zabawy Wam życzymy i mamy nadzieję, że niedługo się z Wami zobaczymy!

Wirtualna Świetlica  w SP6

 

 
Rozstrzygnięcie konkursu świątecznego organizowanego przez świetlicę szkolną

SheepsKochani Uczniowie!
Zakończył się czas wspaniały,
na konkurs zające przykicały -
szare, białe, kolorowe,
wszystkie piękne, pomysłowe!
Nagrody wręczymy, gdy do szkoły wrócimy,
a teraz wszystkim ogłaszamy,
jakich wspaniałych zwycięzców mamy:

KL.0:
1.LENA SŁABOSZ 0b
2.BIANKA GURGUL 0a
3.ALICJA MIERZEJEWSKA 0a

KL.1-3:
1. KAMILA SIWIERSKA 1b
2.BORYS ZIELIŃSKI 3b
3. NATALIA DOBRZYŃSKA 2b
3.KSAWERY WOLTYŃSKI 2c

KL.4-6:
1.MAJA ROMANIUK 4b
2.MAJA PUŁAWSKA 4b
2.EWA GRABOWSKA 5b
3.MARTA TAFELSKA 6e

KL.7-8:
1. MARTYNA PĘSZKAL 7b
2. ZUZANNA HODÓR 7a
2.MATEUSZ PIOTERCZAK 7a
3. MICHALINA PIASECKA 7A

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim pozostałym bardzo dziękujemy za udział w naszym konkursie. Jesteście wielcy, że pomimo wielu obowiązków znaleźliście czas, by wykonać piękne prace. To odpoczynek dla umysłu:) Na wasze skrzynki trafią jeszcze dyplomy do wydruku.
Jeśli chcecie zobaczyć galerię wszystkich prac, które wpłynęły kliknijcie poniższy link:

Galeria prac konkursowych

 
#kartkadlamedyka

kartka dla medyka Drodzy Uczniowie!
Sytuacja w jakiej się znaleźliśmy skłania do głębszej refleksji nad tematem, jakim jest praca medyków – lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i wszystkich pracowników służby zdrowia. To dzięki największemu zaangażowaniu tej grupy społecznej możliwa jest pomoc w tym trudnym dla wszystkich okresie – pandemii koronawirusa. Aby podkreślić rangę tego zawodu, poświęcenia jakie się z nim wiąże i oddanie potrzebującym chcielibyśmy zaproponować naszym dzieciom i rodzicom wspólną edukacyjną akcję – nasze „szóstkowe" poparcie i podziw. Narysujcie, namalujcie, stwórzcie kartkę/rysunek z życzeniami czy podziękowaniami dla medyka, a następnie zróbcie sobie z nią zdjęcie. #kartkadlamedyka. Niech to będzie nasze podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni. Przyłączmy się ta akcją do naszych zuchów i harcerzy, którzy do Grodziskiego szpitala przekazali 1000 maseczek.
Prace przesyłajcie na adresy mailowe: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Opublikujemy je potem na stronie naszej szkoły i przekażemy do naszego szpitala gdzie pracują nasi rodzice, znajomi i gdzie my znajdujemy pomoc. Zachęcamy i czekamy na Wasze dzieła.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 6
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates