Strona główna Świetlica - aktualności
Aktualności
Zajęcia umuzykalniające w świetlicy szkolnej

gitara-drawing-clipartPo długiej przerwie wakacyjnej świetlica przywitała Szkołę nową piosenką, pt. „Witaj Szkoło". Odbyły się również zajęcia umuzykalniające z akompaniamentem gitary, w trakcie których uczniowie zapoznali się z budową i brzmieniem instrumentu.

 

Zdjęcia

 
Drzewo przyjaźni

uczniowie Każdy powinien mieć przyjaciela, dlatego My Świetliczaki dzielimy się

wiedzą, radą, pomocą oraz wsparciem, zarówno podczas zajęć jak i zabaw
tematycznych. Dzisiaj w świetlicy rozmawialiśmy o tym, czym dla nas jest
przyjaźń. Pamiętając o nowo przybyłych uczniach, My klasy starsze, dzielimy
się wiedzą i doświadczeniem w każdej sytuacji.
Na koniec wspólnie wykonaliśmy drzewo przyjaźni, jako symbol naszego
wsparcia dla siebie nawzajem.


Zdjęcia

 
Kodeks Świetliczaka

swietlica kodeks 20 21 Dziś w naszej świetlicy podniosła chwila, tworzymy „Kodeks Świetliczaka". Oprócz pogadanki dotyczącej naszego bezpieczeństwa przystąpiliśmy do wypowiedzenia uroczystej przysięgi Świetliczaka oraz złożyliśmy pieczęć w postaci naszych dłoni. Już od dziś nieobce nam są prawa i obowiązki w naszej świetlicy.
Świetlica rządzi :)

 
Witajcie Świetliczaki !!!

swietlica W nowym roku szkolnym 2020/2021 zapraszamy do naszej świetlicy dzieci potrzebujące opieki przed  lub po lekcjach. Mając na uwadze zainteresowania naszych uczniów, oprócz odrabiania lekcji i zabaw dowolnych, mamy do zaoferowania szeroki wachlarz różnorodnych aktywności, m. in. :

  • zajęcia edukacyjne;
  • plastyczne;
  • muzyczne;
  • oraz ruchowe;

wychodząc naprzeciw dotychczasowej sytuacji, z którą mierzymy się od pewnego czasu, dbamy o nasze bezpieczeństwo zarówno w świetlicy jak i poza nią. Pamiętając o tym jak ważne jest nasze zdrowie, myjemy i dezynfekujemy ręce oraz w sytuacji dużej liczby dzieci korzystamy z namiotu ustawionego na wybiegu szkolnym, w którym to odbywają się gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu.
Czekamy na Was codziennie od 6:30 do 17:30.

Do zobaczenia 
Wychowawcy Świetlicy

Szkoły Podstawowej Nr 6

 

P.S.
Popatrzcie sami,jak dużo się działo w świetlicy szkolnej przez zaledwie dwa tygodnie września

 

Działania świetlicy szkolnej

 
Zapisy dzieci do świetlicy szkolnej

wietlica szkolna  Drodzy Rodzice i Opiekunowie,
Informujemy, że w dniu 1 września będzie możliwość pobrania „Karty zapisu dziecka do świetlicy szkolnej" ze stolika ustawionego przy głównym wejściu do budynku szkoły. Kartę można także pobrać TU. Wypełnione dokumenty można będzie wrzucić do specjalnego pudełka podawczego ustawionego na stoliku przed wejsciem do szkoły. Dokumenty można także przekazać następnego dnia wychowawcy świetlicy, ale wówczas kartę przekazuje nauczycielowi bezpośrednio dziecko. Bardzo prosimy o jak najszybszy zwrot wypełnionych kart.

 

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy

 
Wirtualna świetlica

swietlica wirtualna Drodzy Uczniowie, to już ostatnie nasze spotkanie w wersji wirtualnej. Przed Wami wakacje i beztroski czas!!! Jednak zanim to nastąpi, zajrzyjcie do wirtualnej świetlicy i sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy:)

Wirtualna świetlica

 
Wirtualna świetlica 08.06 - 10.06.2020 r.

swietlica wirtualna Drogie Świetliczaki, zapraszamy do naszej wirtualnej świetlicy, gdzie czeka na Was wiele nowych propozycji zadań i pomysłów na bieżący tydzień. Czekamy tu na Was i jesteśmy ciekawi waszych opinii i wrażeń!Wirtualna świetlica

 
Świetlica wirtualna 01.06. - 05.06.2020 r.

swietlica wirtualna Drogie dzieci, dziś Wasze święto - Dzień Dziecka! W naszej wirtualnej świetlicy także pamiętamy o tym dniu. Zajrzyjcie do nas i zapoznajcie się z naszymi propozycjami na bieżący tydzień. Życzymy Wam wszystkiego tego, o czym marzycie i samych uśmiechów - Wasi nauczyciele świetlicy szkolnej.

Wirtualna świetlica

 
Wirtualna świetlica 25.05 - 29.05.2020 r. Drukuj Email

swietlica wirtualna Drogie Świetliczaki! To już kolejny tydzień naszych wirtualnych spotkań. Zapraszamy do zaglądania i wykonywania zamieszczanych tu zadań. Cieszy nas fakt, że kilka osób wzięło udział w proponowanym przez nas konkursie fotograficznym (i to ogólnopolskim!). Mamy nadzieję, że jeszcze więcej osób wykona niepowtarzalne wiosenne zdjęcie.Jest jeszcze trochę czasu, zapraszamy! A tymczasem bieżący tydzień w naszej świetlicy, to czas na celebrowanie niezwykle ważnego święta - Dnia Matki. Zajrzyjcie do nas!

Wirtualna świetlica

 
"Mali detektywi. Jakie tajemnice kryje świat wokół nas?"

mali detektywi Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice!
Jest nam miło poinformować, że pomimo nieoczekiwanej i trudnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy, udało nam się zrealizować do końca projekt edukacyjny w świetlicy szkolnej. Część zadań zrealizowaliśmy jeszcze w trakcie zajęć w szkole, a pozostałe w formie zdalnej. "Mali detektywi. Jakie tajemnice kryje świat wokół nas?" organizowany przez Uniwersytet Dzieci był bardzo ciekawy, angażujący dzieci do działań. Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie rozwinęli umiejętność krytycznego myślenia,dedukcji i łączenia faktów. Dzieci aktywnie zdobywały wiedzę z różnych obszarów nauki, a także zaspokoiły swoją naturalną ciekawość. Trenowały również kompetencje społeczne.
Dziękujemy wszystkim świetliczakom za udział w zajęciach i mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym również podejmiemy się kolejnych wyzwań z równie mocnym zaangażowaniem:)
Nauczyciele świetlicy szkolnej

 
Wirtualna świetlica 18.05 - 22.05.2020 r.

swietlica wirtualna Kochane świetliczaki, przekazujemy Wam kolejną część naszych propozycji do aktywności własnej w domu. Mamy nadzieję,że cieszą Was nasze pomysły! Zajrzyjcie do nas, a zobaczycie jak może być fajnie! Wasi nauczyciele świetlicy szkolnej:)

 

 Wirtualna świetlica

 
Wirtualna świetlica 11.05 - 15.05.2020 r.

swietlica wirtualna W naszej świetlicy jest bardzo ciekawie, a czas płynie w niej na zabawie.
Kto przebywa w naszej wirtualnej świetlicy, nie snuje się sam po ulicy.
Tu czeka na Ciebie przygód wiele. Tu bawisz się, uczysz, grasz, co dzień wiele atrakcji masz! Zajrzyj do nas:)

 

Wirtualna świetlica

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 6
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates