Strona główna Świetlica - aktualności Świetlica zdobywa punkty!
Świetlica zdobywa punkty! Drukuj Email

W bieżącym roku szkolnym (od 14listopada 2016 do 14maja 2017) świetlica szkolna przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Studium Prawa Europejskiego.
Celem głównym jest zdobycie certyfikatu „ŚWIETLICA KSZTAŁTUJĄCA PROSPOŁECZNE POSTAWY WŚRÓD UCZNIÓW". Aby uzyskać ten tytuł , musimy wykonać szereg zadań przewidzianych regulaminem, które są oceniane w skali 10-punktowej.
Z radością informujemy, że uzyskaliśmy już pierwszą maksymalną ilość punktów za przeprowadzenie Dnia Wolontariusza i wykonanie „uzdrawiających kartek" oraz zebranie maskotek dla dzieci z Oddziału Onkologicznego w warszawskim szpitalu.
Bardzo dziękujemy za zaangażowanie uczniom z naszej świetlicy, rodzicom oraz pani psycholog Oli Janczak.
Szykujemy się do kolejnego zadania i czekamy na punkty. Trzymajcie za nas kciuki!

Świetlica zdobywa punkty
Anna Grabowska, Magda Kowalczyk

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates