Sylwetka biegacza na tle wzorów matematycznych

Szanowni Rodzice, Drodzy Ósmoklasiści zapraszamy wszystkich żądnych wiedzy matematycznej uczniów na MARATON MATEMATYCZNY do naszej szkoły, który odbędzie się 17 maja od godz. 16.00 do 19.00.

Przyjdź, to już ostatnie przygotowanie do egzaminu. Możesz rozwiązywać zadania przygotowane przez nauczyciela. Możesz to robić sam lub w parach bądź też w grupach. Zachęcamy abyś przyniósł, przyniosła swoje zadania, które sprawiły Ci problem i chcesz dodatkowych wskazówek.

Będziesz miał również szanse wziąć udział w akcji „Sto pytań do …nauczyciela matematyki”, w której to nauczyciel odpowie na każde pytanie matematyczne.

Zapraszamy, czekamy na Was na pierwszym piętrze, na korytarzu szkolnym. Bądź z nami, spędź to popołudnie z Królową Nauk.

Nauczycielki matematyki