Świetlica zaprasza :) Drukuj Email

swietlica Z radością powitaliśmy nowych Świetliczaków z klas pierwszych.
Nowy rok szkolny również będzie obfitował w szereg zajęć dostosowanych do potrzeb i zainteresowań naszych Milusińskich.Nadal będziemy wspierać schroniska dla zwierząt, brać udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych na rzecz szkoły i osób potrzebujących. Dla Świetliczaków odbywać się będą zajęcia muzyczne, połączone z nauką piosenek, zajęcia plastyczne z elementami arteterapii, zajęcia ruchowe oraz zabawy integracyjne na dobry klimat w grupie świetlicowej. Będą prowadzone zajęcia z głośnego czytania, które działają relaksująco i odprężająco i przede wszystkim są bardzo lubiane przez dzieci. Gdy pogoda dopisze, będziemy korzystać z rekreacji na świeżym powietrzu. Dopomożemy w odrabianiu lekcji oraz sprawimy, aby pobyt w świetlicy nie był nudny i monotonny. To tylko niektóre z wielu atrakcji, które będą miały miejsce w świetlicy w roku szkolnym 2017/2018.
Serdecznie pozdrawiamy i ruszamy do działania!
Zespół wychowawców ze świetlicy: Anna Grabowska
Magdalena Kowalczyk
Aleksandra Dziewicka
Tomasz Tarczyński

 
 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates