I love dance

wietlica szkolna  1

Pani Aleksandra Dziewicka serdecznie zaprasza na zajęcia taneczne czy zumbę ( jak kto woli tak nazywać te akrobacje przy muzyce).

Starsi adepci spotykają się w środy o 13.30 a młodsi o 14.30 - ale jak będą nowe chętne dziewczęta i chłopcy, a termin nie będzie pasował, to znajdziemy inny. Obiecuje Pani Ola.


Zaproszenie jest wynikiem pierwszego występu szkolnej grupy tanecznej . Młodsze i starsze dziewczynki wystąpiły dla najmłodszych wychowanków naszej szkoły podczas pasowania na przedszkolaka. Ich choreografie zachwyciły nie tylko przedszkolaki, ale także wszystkich zgromadzonych gości. Dziewczyny w zaledwie kilka spotkań opanowały swoje układy zostając sumiennie po lekcjach i same wpadły na pomysł występu- prezentu dla najmłodszych. Wszak maksymą naszej szkoły jest dzielić się radością z innymi.

 

Brawo dziewczyny i gratulacje dla Pani Oli - dziękujemy Wam za piękny pokaz i mamy nadzieję, że Wasze występy i uśmiechy na twarzach będą ozdobą wielu kolejnych szkolnych uroczystości.

Zdjęcia

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates