Strona główna Świetlica - aktualności Świetliczaki - przedszkolakom
Świetliczaki - przedszkolakom Drukuj Email
koledowanie_swietlicakow

Piątek przed samymi feriami był ważnym dniem dla Świetliczaków. Nie tylko ważnym dniem, ale także dużym wyzwaniem ! A dlaczego? Ponieważ po raz pierwszy w świetlicy odbył się koncert KOLĘD przeplatany pięknie recytowanymi wierszami o tematyce świątecznej. Chcieliśmy w ten sposób pożegnać to, co było, czyli piękny czas Bożego Narodzenia oraz magii świąt.
Gośćmi specjalnymi były nasze szkolne Przedszkolaki, wraz z wychowawczynią Panią Irenką Curlej. Nasi mali przyjaciele bardzo ładnie słuchali, śpiewali, a nawet podrygiwali w rytm skocznych kolędowych utworów. Gościliśmy również Panią dyrektor -Jolantę Szmidel -Włodarczyk, która po zakończonym występie otuliła jeszcze nasze dzieci ciepłymi słowami i wyrazami uznania.
Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy nas wspierali , pomagając swoim pociechom, a naszym Świetliczakom w nauce wierszy .
BRAWO ŚWIETLICZAKI !!!! Jesteśmy z Was dumni i na tym występie nie zakończymy! Przecież obiecaliśmy to Przedszkolakom...
Zespół wychowawców ze świetlicy szkolnej

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates