Strona główna Świetlica - aktualności Góra Grosza w „6" !!!!
Góra Grosza w „6" !!!! Drukuj Email
gora_grosza

Miło nam poinformować,że zakończyliśmy w szkole akcję pn. Góra Grosza. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły, udało nam się zebrać mnóstwo monet. Po wnikliwym liczeniu, pod kierunkiem wychowawców świetlicy, dzieci zsumowały pieniążki. Usypaliśmy własną „6-kową" Górę Grosza na łączną kwotę 417,12 zł!!!!!!!!!!!!
Wszystkim bardzo dziękujemy za aktywny udział w akcji. Mamy nadzieję, że Góra Grosza wpisze się na stałe na listę działań podejmowanych w naszej szkole i za rok uzbieramy jeszcze więcej. Już teraz gromadźcie „grosiki" w swych skarbonkach, byśmy wspólnie ustalili nowy rekord.

DZIĘKUJEMY:))))
Wychowawcy świetlicy szkolnej