Strona główna Świetlica - aktualności "Mali detektywi. Jakie tajemnice kryje świat wokół nas?"
"Mali detektywi. Jakie tajemnice kryje świat wokół nas?"

mali detektywi Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice!
Jest nam miło poinformować, że pomimo nieoczekiwanej i trudnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy, udało nam się zrealizować do końca projekt edukacyjny w świetlicy szkolnej. Część zadań zrealizowaliśmy jeszcze w trakcie zajęć w szkole, a pozostałe w formie zdalnej. "Mali detektywi. Jakie tajemnice kryje świat wokół nas?" organizowany przez Uniwersytet Dzieci był bardzo ciekawy, angażujący dzieci do działań. Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie rozwinęli umiejętność krytycznego myślenia,dedukcji i łączenia faktów. Dzieci aktywnie zdobywały wiedzę z różnych obszarów nauki, a także zaspokoiły swoją naturalną ciekawość. Trenowały również kompetencje społeczne.
Dziękujemy wszystkim świetliczakom za udział w zajęciach i mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym również podejmiemy się kolejnych wyzwań z równie mocnym zaangażowaniem:)
Nauczyciele świetlicy szkolnej