Strona główna Świetlica - aktualności Witajcie Świetliczaki !!!
Witajcie Świetliczaki !!!

swietlica W nowym roku szkolnym 2020/2021 zapraszamy do naszej świetlicy dzieci potrzebujące opieki przed  lub po lekcjach. Mając na uwadze zainteresowania naszych uczniów, oprócz odrabiania lekcji i zabaw dowolnych, mamy do zaoferowania szeroki wachlarz różnorodnych aktywności, m. in. :

  • zajęcia edukacyjne;
  • plastyczne;
  • muzyczne;
  • oraz ruchowe;

wychodząc naprzeciw dotychczasowej sytuacji, z którą mierzymy się od pewnego czasu, dbamy o nasze bezpieczeństwo zarówno w świetlicy jak i poza nią. Pamiętając o tym jak ważne jest nasze zdrowie, myjemy i dezynfekujemy ręce oraz w sytuacji dużej liczby dzieci korzystamy z namiotu ustawionego na wybiegu szkolnym, w którym to odbywają się gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu.
Czekamy na Was codziennie od 6:30 do 17:30.

Do zobaczenia 
Wychowawcy Świetlicy

Szkoły Podstawowej Nr 6

 

P.S.
Popatrzcie sami,jak dużo się działo w świetlicy szkolnej przez zaledwie dwa tygodnie września

 

Działania świetlicy szkolnej

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates