Strona główna Wychowanie przedszkolne
Wychowanie przedszkolne
Niesamowity świat higieny jamy ustnej Drukuj Email

W kwietniu bieżącego roku wszystkie oddziały przedszkolne, klasy pierwsze i drugie przystąpiły do Ogólnopolskiego Programu Edukacji Stomatologicznej „Niesamowity świat higieny jamy ustnej" przygotowanego przez ekspertów Instytutu Blend-a-med. Oral-B oraz Disney Polska.
Celem Programu Edukacji Stomatologicznej jest pomaganie dzieciom w procesie uczenia się o właściwej higienie jamy ustnej oraz wykształcenia odpowiednich nawyków dbania o zdrowie, które dzieci będą pielęgnować przez całe życie.
Dzięki uczestnictwu w programie dowiedzą się, jak ważne jest dbanie o stan zębów już od najmłodszych lat i przełamią bariery regularnych wizyt stomatologicznych.
Na zakończenie Programu przystąpiliśmy do konkursu plastycznego. Nasze prace możecie obejrzeć w galerii. Trzymamy kciuki i nie możemy doczekać się wyników.

Wychowanie przedszkolne Drukuj Email

W naszej szkole w roku szkolnym 2017/18 utworzone są dwa odziały zerowe:

Klasa 0A wychowawczyni Pani Iwona Zwierzchowska

Klasa 0B wychowawczyni Pani Anna Dziubińska

Grupy pracują w godzinach 8.00 - 13.00 (realizacja podstawy programowej).

Ponadto w godzinach 7.00 - 8.00 oraz 13.00 - 17.00 zorganizowana jest odpłatna opieka nad dziećmi.

Płatność za pobyt dziecka  należy regulować przelewem na  konto bankowe nr:

podając imię i nazwisko dziecka oraz nazwę szkoły.

................................................................................................................................................................................................

W roku szkolnym 2017/18 w naszej szkole utworzony jest również oddział przedszkolny "Misie"

dla dzieci cztero, pięcioletnich.

Wychowawczynią grupy jest Pani Irena Curlej, jako pomoc pracuje Pani Joanna Simińska.

Grupa przedszkolna pracuje w godzinach 7.00 - 12.00 (realizacja podstawy programowej).

Ponadto w godzinach 12.00 - 17.00  zorganizowana jest odpłatna opieka nad dziećmi.

Płatność za pobyt dziecka  należy regulować przelewem na  konto bankowe nr:

podając imię i nazwisko dziecka oraz nazwę szkoły.