Strona główna Wychowanie przedszkolne
Wychowanie przedszkolne
Mikołajki w "0"B

mikolaj funW tym roku przedszkolaki z grupy "0"B były bardzo grzeczne, bo Mikołaj odwiedził ich dwukrotnie. Cały dzień przystrajajac salę w świąteczne motywy, grzecznie na niego czekały. A Mikołaj, dzwoniąc dzwonkiem, zjawił się w  klasie z workiem pełnym prezentów. Dzieci zaśpiewały mu kolędę i obiecały być zawsze grzecznymi.
Po obiedzie kolejną niespodziankę sprawiła maluchom Pani Dyrektor, która przyszła również z Mikołajem i prezentami.
Ach, co to był za dzien!

Mikołajki w klasie „0”A

mikolajki w 0a6 grudnia w naszej klasie było bardzo wesoło i czerwono. Przez cały dzień rozwiązywaliśmy mikołajowe zadania. Na początku panie opowiedziały nam o Świętym Mikołaju. Kim był, kiedy i gdzie żył i co robił. Układaliśmy puzzle, malowaliśmy mandale. Były też słodkości, mikołaje i bałwanki. A na koniec odwiedził nas Mikołaj i mikołajowa oraz pani dyrektor. Dostaliśmy mnóstwo prezentów do klasy. Dziękujemy!!! To był fantastyczny dzień.

Klasa "0"B w redakcji Radia Bogoria

radio bogoriaDziś nasi najmłodsi z klasy "0"B udali się na wycieczkę do Radia Bogoria, aby poznać jego tajniki I sprawdzić swoje umiejętności.
Udało się im! Efekty można będzie usłyszeć jutro, w Mikołajki o godzinie 12.00 na antenie Radia Bogoria. Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcie

Warsztaty bożonarodzeniowe w klasie „0” A

StainedGlass-Christmas-Tree3 grudnia w naszej klasie odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe, na które specjalnie zaprosiliśmy florystkę panią Beatkę. Wspólnie zrobiliśmy świąteczne stroiki. Wyszły nam całkiem ładnie. Część oddaliśmy na kiermasz bożonarodzeniowy. Pozostałe wykupili nasi rodzice. Tak uzbierane pieniążki przekażemy na WOŚP.

Klasy "0"B i 1C na spektaklu w Warszawie

kopciuszek 0b 1c 04.11.2019 r. klasa 0b i 1c wybrały się wycieczkę w do teatru Capitol.Nasi najmłodsi uczniowie obejrzeli spektakl pt. "Kopciuszek", a następnie ponieważ byli bardzo grzeczni mieli spotkanie z Mikołajem. Wszyscy, zadowoleni wrócili do szkoły.

Warsztaty świąteczne w "0"B

StainedGlass-Christmas-TreeNasi najmłodsi w pełni uczestniczą w życiu szkoły. W piątek hucznie się bawili i wszyscy sobie Andrzejkowo wróżyli, a już w poniedziałek aktywnie uczestniczyli w świątecznych warsztatach plastycznych, ktore poprowadziła p.M. Kowalczyk. Wspólnie stworzyli masę solną, z których powstały jedyne w swoim rodzaju ozdoby na choinkę.
Wszystkie prace maluchy przeznaczyły na tegoroczny Kiermasz Świąteczny.

Andrzejki w "0"B

andrzejki w 0b Oj działo się, działo w 0b. Z okazji Andrzejek w piątek 29.11.2019 r., świetliczaki z p. Magdą Kowalczyk przygotowały dla naszych milusińskich wielkie czary-mary. Dowiedzieliśmy się co kogo czeka, kto wyjdzie pierwszy za mąż (okazało się, że Antek znajdzie jako pierwszy żonę), imię wybranki lub wybranka, a także co przyniesie nam przyszłość. Nasze dzieci, przebrane, z dobrymi humorami przyjęły ich ciepło, częstując słodkościami i zapraszając na wspólną zabawę.

Andrzejki w klasie „0” A

andrzejki Andrzeju, Andrzeju
Prosimy dziś Ciebie,
Pozwól nam zobaczyć
Co pisane nam w niebie.

W andrzejki trochę dla zabawy, a trochę serio próbujemy uchylić rąbka zasłony spowijającej przyszłość. 29 listopada w klasie „0" A zabawom i wróżbom nie było końca. Buty wędrowały po całej sali, przekuwaliśmy serca z imionami. Były wróżby z gwiazd i z liczb. Wiemy już, co nas czeka w przyszłości! To był fantastyczny dzień!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3