kolorowe balony i maska karnawałowa

13 lutego w naszej szkole głośno rozbrzmiewała muzyka, słychać było śmiech, na korytarzach pojawiło się wiele ciekawych postaci z bajek, filmów, średniowiecza, armii, cyrku... i wiele, wiele innych. Wszystko to z powodu balu karnawałowego!  Ach co to był za bal!  Uczniowie wywijali wesoło na parkiecie, tańczyli w rytm znanych i lubianych utworów, a zabawę prowadził fantastyczny Pan Łukasz Kosiński ze Szkoły Tańca Flash, w ramach współpracy z naszą szkołą. Panie Łukaszu dziękujemy!!!

Uczniowie nie tylko mogli wykazać się umiejętnością tańca, ale również refleksem, pomysłowością i oczywiście odwagą! Do tańca porwane również zostały nasze kochane Panie nauczycielki, a dzieci tańczyły wraz z nimi! Bal karnawałowy okazał się wspaniałą możliwością integracji i zabawy.

Tekst i zdjęcia: Alicja Fijałkowska