Ogrody Integracji po raz VI Drukuj Email
piątek, 08 października 2010 23:29

VI Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych „Ogrody Integracji”

17 września 2010r. klasy integracyjne IIa, IIIa i Va wzięły udział w VI Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych „Ogrody Integracji” w Grodziskim Centrum Kultury.

Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w pełnym humoru przedstawieniu zatytułowanym „Ananasy z naszej klasy”. Występ został przyjęty przez publiczność gromkimi salwami śmiechu, a na zakończenie brawami.

Również jury doceniło wysiłek naszych uczniów przyznając im liczne nagrody - upominki rzeczowe dla małych aktorów, a dla szkoły - puchar i mini wieżę audio.

VI Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych „Ogrody Integracji” VI Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych „Ogrody Integracji” VI Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych „Ogrody Integracji”

Poprawiony: środa, 13 października 2010 17:24