Strona główna
ZOSTAŃ JEDNĄ Z NAS! NABÓR DO KLUBU UKS MAZOVIA GRODZISK MAZOWIECKI, KLUB PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIEWCZĄT

PROGRAM SZKOLENIA M. IN. OBEJMUJE:

Od 2 do 4 jednostek treningowych w tygodniu.

Treningi bramkarskie

Treningi w zależności od pory roku na boiskach naturalnych, sztucznych, halach tradycyjnych i pneumatycznych ze sztuczną nawierzchnią

Współzawodnictwo w formie gier, turniejów, lig wewnętrznych oraz udział w rozgrywkach MZPN i PZPN

Wyjazdy integracyjno - sportowe, kilka razy w roku.

Zajęcia z wykwalifikowaną kadrą trenerską z licencjami.

Droga do kariery piłkarki to wiele nauki i treningów, ale satysfakcja z osiągnięcia celu jest nieporównywalna z niczym innym. Prosimy o przekazanie naszej oferty Nauczycielom, Rodzicom, Uczniom aby wszystkie chcące trenować w naszym Klubie dziewczynki mogły dołączyć do kadry UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki, stały się reprezentantkami UKS Mazovii i pokażały swoje umiejętności szerokiej publiczności!

Więcej informacji o Klubie znaleźć można na profliu FB UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki @uksmazovia lub stronie www.uksmazovia.pl

Zachęcamy również do kontaktu mailowego: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznego 664 947 234 Joanna Szarzyńska - Prezes Klubu

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates