logografika projektu Twoje Dane Twoja Sprawa

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie organizowanym przez Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych dla uczniów szkół, które uczetniczą w projekcie Twoje Dane Twoja Sprawa.

Konkurs polega na przygotowaniu pracy konkursowej pt. „Dbaj o siebie i swoich bliskich. Ochrona wizerunku w Internecie” w formie krótkiego spotu filmowego (maks. 30 sekund) lub plakatu zachęcającego do ochrony wizerunku w Internecie. Praca nie powinna zawierać wizerunków osób fizycznych.

Celem Konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do głębszego zainteresowania się ochroną prywatności i danych osobowych oraz pogłębienie refleksji na temat potrzeby ochrony wizerunku w Internecie. W Konkursie zostaną przyznane nagrody rzeczowe za zajęcie I-III miejsca w kategorii szkoła podstawowa (kl. I-VIII) oraz za zajęcie I-III miejsca w kategorii szkoła ponadpodstawowa.

Link dostępu do pracy konkursowej ucznia należy nadesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w temacie wiadomości wpisując: Konkurs Prezesa UODO "Twoje dane - Twoja sprawa"

Prace należy nadsyłać do 03.04.2024 r.

REGULAMIN KONKURSU OGÓLNOPOLSKIEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY „Dbaj o siebie i swoich bliskich. Ochrona wizerunku w Internecie”