logografika Szkolnej Ligii Językowej

Zachęcamy uczniów do rozwiązania trzeciego zestawu Szkolnej Ligii Języka Angielskiego

Zmierzcie się z poniższymi zadaniami. Wykonajcie wszystkie albo tylko część. Przekażcie swoją pracę nauczycielce języka angielskiego do 4 marca.

Zestawy zadań w rozwinięciu artykułu.

Logo_ligi_językowej_z_ozdobnę_gałązką_świerkową

Drodzy uczniowie! Przedstawiamy Wam drugi zestaw zadań Szkolnej Ligi językowej w wydaniu świątecznym.
Zmierz się z poniższymi zadaniami. Wykonaj wszystkie albo tylko część.
Przekaż swoją pracę nauczycielce języka angielskiego do 8 stycznia.

Zestawy zadań w rozwinięciu artykułu:

logografika szkolnej ligi językowej

Rozpoczynamy nasze zmagania w ramach Szkolnej Ligii Językowej. Zmierz się z poniższymi zadaniami. Wykonaj wszystkie albo tylko część. Liczą się chęci, zaangażowanie i dobra zabawa.Oddaj swoją pracę nauczycielce języka angielskiego do 17 listopada.

Zestawy zadań w rozwinięciu artykułu

logografika Szkolnej Ligi Językowej

Witajcie w wiosennej odsłonie Ligi Języka Angielskiego. Nie szukajcie jednak typowych zestawów zadań. Tym razem proponujemy Wam coś innego. Do 17 kwietnia czekamy na Wasze lapbooki, fotoalbumy, książki na poniższe tematy:

Klasa 4 – British Royal Family
Klasa 5 – England
Klasa 6 – the USA
Klasa 7 – Canada
Klasa 8 – Australia

Logografika szkolnej ligi językowej

Zmierz się z poniższymi zadaniami.
Wykonaj wszystkie albo tylko część.
Przekaż swoją pracę nauczycielce języka angielskiego do 28 lutego.

Zestaw zadań dla klasy 3

Zestaw zadań dla klasy 4

Zestaw zadań dla klasy 5

Zestaw zadań dla klasy 6

Zestaw zadań dla klasy 7

Zestaw zadań dla klasy 8

Logografika Szkolnej Ligi Językowej

Drodzy uczniowie!

Wielkimi krokami zbliża się jedno z ważniejszych amerykańskich świąt – Thanksgiving. Zastanówcie się za co Wy możecie być wdzięczni – na pewno za super szkołę, której jesteście częścią, wspaniałych nauczycieli i serwowane przez nich różne sposoby zabijania nudy 😉 Oto jeden z nich – kolejne zadania ligi językowej!

Na rozwiązane zestawy czekamy do 15 grudnia