kartka kalendarza

Drodzy Ósmoklasiści,

przed Wami trudny czas wyboru wymarzonej szkoły ponadpodstawowej! Nie będzie to zapewne wybór łatwy, ale pomożemy Wam zebrać jak najwięcej informacji o szkołach ponadpodstawowych z regionu oraz przebrnąć przez terminarz rekrutacyjny.

lekkoatletyka

07.05.2024 r. w Międzyborowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Grodziskiego w czwórboju (klasy 5-6) i trójboju lekkoatletycznym (kl.4). Reprezentacja naszych chłopców, składająca się w większości z uczniów posiadających doświadczenie w takich zawodach (rok wcześniej kilku z nich wywalczyło w tej konkurencji III miejsce), po kilkugodzinnych zmaganiach zdobyła w czwórboju srebrny medal.

wystawa prac konkursowych Ekozabawka

Kochani uczniowie!
Dziękujemy Wam za udział w konkursie Eko-zabawka. Różnorodność prac konkursowych i Wasza pomysłowość jak zwykle nas zachwyciła. Udowodniliście wszystkim, że możemy dać śmieciom drugie życie i czerpać z tego dużo radości.

3_MAJA_-_OBCHODY_MIEJSKIE.jpg

Śpiewająca dziewczynka za dziewczynką na kolorowym tle rozrzucone  nutki

W dniu 23.04.2024 r. w grodziskim Centrum Kultury już po raz piąty odbył się finał Gminnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej "Keep Calm and Sing a Song".

W tym roku pierwszy raz zmagania wokalne podzielone były na dwie kategorie wiekowe- pierwsza dla dzieci z klas 3-5 i druga dla uczniów klas 6-8. Nasze niezawodne konferansjerki, panie Anna Lipner oraz Iga Barańska

Dyrektor Agnieszka Rutecka w studiu  Rafdia Bogoria

Zachęcamy do wysłuchania wywiadu Radia Bogoria przeprowadzonego z Panią Dyrektor Agnieszką Rutecką. Rozmowa miała miejsce  dziś w programie Gość Poranny Radia Bogoria, o godzinie 7.45.

Rozmowa  z  Dyrektor Agnieszką Rutecką w  programie Gość Dnia Radia Bogoria_23.04.2024 r. g. 7.45.

Zjęcie z profilu FB Radia Bogoria