logografika ogólnopolskiej olimpiady antysmogowej

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 7 i 8 do udziału w III edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej!

Olimpiada ESA to konkurs wiedzy dla uczniów najstarszych klas szkół podstawowych, który w nowoczesnej formule online pozwoli im wykazać się poszerzoną wiedzą na temat smogu i zmiany klimatu.

Tak jak w poprzednich latach olimpiada odbędzie się online na platformie konkursowej olimpiadaesa.nask.pl. Laureaci zostaną wyłonieni w trzech etapach zmagań:

· I etap – etap szkolny – 19 marca 2024 r., godz. 10

· II etap – etap wojewódzki – 26 marca 2024 r., godz. 10

· Finał – etap ogólnopolski – 9 kwietnia 2024 r., godz. 10

Wyniki zostaną ogłoszone do 23 kwietnia 2024 r.

Najważniejsze informacje:

· rejestracja uczestnika leży po stronie nauczyciela – ten etap trwa do 12 marca 2024 r.;

· do udziału ucznia w konkursie niezbędna jest Zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

UWAGA! Ze względu na liczne w poprzednich latach przypadki błędnie podawanych adresów e-mail uczniów zmodyfikowany został sposób rejestracji – teraz uczeń otrzymuje od nauczyciela jednorazowy login i hasło do utworzenia swojego konta. Musi również potwierdzić swój adres za pomocą kodu weryfikacyjnego.

· wszystkie materiały wymienione w bibliografii, na podstawie których przygotowywane są pytania konkursowe dostępne są po zalogowaniu zarówno dla uczestników, jak i nauczycieli – Kurs przygotowawczy do Olimpiady;

· na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe i punkty w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Chętni do udziału w olimpiadzie uczniowie proszeni są o kontakt z nauczycielem – Jolantą Wiraszką

Regulamin olimpiady

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych