Drodzy uczniowie,

dziękujemy za oddanie piątego zestawu ligi matematycznej. Szczegółowe wyniki możecie sprawdzić na gazetce przy sali nr 29.

Uczniowie, którzy oddali piąty zestaw ligi to:

Drodzy uczniowie,

dziękujemy za rozwiązanie piątego zestawu ligi matematycznej. Niebawem pojawią się wyniki, prosimy o bieżące śledzenie naszej strony.

Zachęcamy was do podjęcia kolejnego wyzwania. Przygotowaliśmy dla was szósty zestaw zadań. Dodatkowo dla każdego chętnego do rozwiązania - zestaw zadań z zakresu ekonomii przygotowany przez waszego kolegę z klasy 7a.

Drodzy uczniowie,

dziękujemy za oddanie czwartego zestawu ligi matematycznej. Szczegółowe wyniki możecie sprawdzić na gazetce przy sali nr 29.

Uczniowie którzy oddali czwarty zestaw ligi to:

Logografika Szkolnej Ligi Matematycznej

Drodzy uczniowie,

dziękujemy za rozwiązanie czwartego zestawu ligi matematycznej. Niebawem pojawią się wyniki, prosimy o bieżące śledzenie naszej strony.

Zachęcamy was do podjęcia kolejnego wyzwania. Przygotowaliśmy dla was piąty zestaw zadań.

Drodzy uczniowie!

Nauczycielki matematyki ogłaszają konkurs na wykonanie lapbooka pt. „MÓJ MATEMATYCZNY LAPBOOK”. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów klas 4 - 8. Lapbook jest wykonaną własnoręcznie teczką tematyczną, w której umieszcza się wiadomości na wybrany temat.

liczba Pi

Drodzy uczniowie!

Nauczycielki matematyki ogłaszają konkurs "PORTRET, FIGURKA - LICZBY PI" Konkurs plastyczny będzie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach: PORTRET liczby pi oraz FIGURKA przestrzenna liczby pi. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów klas 4 - 8. Światowy Dzień Liczby PI obchodzony jest 14 marca. Datę 14 marca wybrano nieprzypadkowo - w Stanach Zjednoczonych zapisuje się ją jako 3.14, co stanowi przybliżoną wartość liczby Pi.