logografika szkolnej ligi polonistycznej

Witamy i zachęcamy do kontynuowania naszych polonistycznych zmagań. Spróbuj rozwiązać jak najwięcej zadań, nie musisz zrobić wszystkiego. Liczą się chęci, zaangażowanie i dobra zabawa. Swoją pracę oddaj nauczycielowi języka polskiego do końca marca.

Powodzenia!

Logografika Szkolnej ligi polonistycznej

Przed Tobą zestaw ligi. Spróbuj rozwiązać jak najwięcej zadań, nie musisz zrobić wszystkiego. Liczą się chęci, zaangażowanie i dobra zabawa. Swoją pracę oddaj nauczycielowi języka polskiego do końca lutego.
Powodzenia!!!

logografika szkolnej ligi polonistycznej

Witamy i zachęcamy do kontynuowania naszych polonistycznych zmagań.
Swoją pracę oddaj nauczycielowi języka polskiego do końca listopada.
Powodzenia!

logografika szkolnej ligi polonistycznej

Rozpoczynamy nasze polonistyczne zmagania. Spróbuj rozwiązać jak najwięcej zadań, nie musisz zrobić wszystkiego. Liczą się chęci, zaangażowanie i dobra zabawa. Swoją pracę oddaj nauczycielowi języka polskiego do końca października. Powodzenia!

Zestaw zadań dla klasy 4

Zestaw zadań dla klasy 5

Zestaw zadań dla klasy 6

Zestaw zadań dla klasy 7

Zestaw zadań dla klasy 8

Szkolna Liga Polonistyczna - regulamin

Logografika Szkolnej Ligi Polonistycznej

Kochani Uczniowie, zakończyliśmy zmagania konkursowe i wyłoniliśmy zwycięzców tegorocznej LIGI POLONISTYCZNEJ.
W tym roku szkolnym na podium stanęli:

Klasy czwarte
1. miejsce: Kinga Baśkiewicz klasa 4a