W dniach 23 lutego godz. 10.00 - 8 marca godz. 14.00 odbywać się będzie rekrutacja do klas pierwszych, a także do oddziałów przedszkolnych

Podczas wizyty w sekretariacie szkoły należy złożyć następujące dokumenty:

• Wydrukowany i podpisany przez rodziców zgłoszenie/wniosek elektroniczny.
  • Podpisane przez rodziców oświadczenie o zapoznaniu z klauzulą i zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
  • Podpisane przez rodziców oświadczenie będące załącznikiem do wniosku elektronicznego wygenerowane z systemu.
  • W przypadku rodzica samotnie wychowującego dziecko: podpisane przez rodzica wygenerowane z systemu oświadczenie o samotnym wychowaniu dziecka.
  • Dokument poświadczający zamieszkanie w obwodzie w przypadku braku meldunku (akt notarialny, faktura za media, umowa najmu) – kopia poświadczona przez rodzica za zgodność z oryginałem.

Dokumenty do pobrania:

Nabór do klasy I sportowej o profilu tenis stołowy lub ogólnorozwojowa odbywać się będzie tylko w wersji papierowej w sekretariacie szkoły w dniach 23 lutego godz. 10.00 - 8 marca godz. 14.00

Podczas wizyty w sekretariacie szkoły do klasy sportowej należy złożyć następujące dokumenty:

Regulamin klasy sportowej

Szczegółowe informacje, zainteresowani Rodzice, znajdą również na stronie   Biura Oświaty.

Granice obwodu szkoły od 1 września 2022 r.

1. Ulice miasta Grodzisk Mazowiecki:
    Akacjowa, gen. W. Andersa, Armii Polskiej, Stefana Batorego (numery parzyste od 2 do 32 oraz numery nieparzyste od 1 do 23), gen. J. Bema, Bliska, Bociania, T. Chałubińskiego, J. Chełmońskiego, Bolesława Chrobrego, Cicha, Daleka, Dąbrówki, Dolna, J. Fałata, A. Fredry, Gołębia, A. Grottgera, Grunwaldzka, Kłopot, H. Kołłątaja, J. Kossaka, Kościelna, Kwiatowa, gen. S. Maczka, T. Makowskiego, J. Malczewskiego, Mieszka I, Mokronoskich, J. Montwiłła, Nadarzyńska (numery nieparzyste od 41 do 81), Nadrzeczna, Na Grobli, Nowa, Olszowa, W. Orkana, Pastelowa, Piękna, Plac Króla Zygmunta Starego, E. Plater, Purpurowa, Radońska (numery parzyste od 2 do 42, numery nieparzyste od 1 do 45), Sadowa, H. Sienkiewicza (numery 45C i 49B), gen. W. Sikorskiego, Skrajna, Spokojna, Sportowa, Sprawna, S. Staszica, Stolarska, Warszawska, L. Waryńskiego, Wioślarska, B. Wolniewicz, Wólczyńska, bł. kard. S. Wyszyńskiego, Zagaje, Zakątek, Zaścianek, Żwirowa.
  2. Ulice miejscowości Odrano Wola:
    Alabastrowa, Amarantowa, Biała, Bordowa, Jasna, Karminowa, Kawowa, Niebieska, Osowiecka (numery nieparzyste od 51 do 105 oraz numery parzyste od 114 do 184), Pomarańczowa, Turkusowa, Wschodnia.
  3. Miejscowość Kałęczyn

(Załącznik do uchwały Nr 803/2022 Rady Miejskiej w Grodzisku Mazowieckim z dnia 28 września 2022 r.)

Kontakt z sekretariatem Szkoły Podstawowej nr 6 w sprawie rekrutacji:

883 903 705

Uwaga!
Powyższy adres mailowy służy wyłącznie do zapewnienia komunikacji między placówką/komisją rekrutacyjną, a opiekunami Kandydata.

Nie jest to adres do przesyłania jakichkolwiek dokumentów uzupełniających rekrutację lub zaznaczonych we wniosku kryteriów!