reprezentacja dziewcząt i chłopców w piłkę ręczną rozgrywaną w Radziejowicach

21.03.2024r. dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły wzięli udział w turnieju w piłkę ręczną w Radziejowicach dla klas 5-6. W czterech rozegranych meczach dziewczęta odniosły trzy zwycięstwa, co ostatecznie pozwoliło im zająć II miejsce w turnieju.Jeszcze lepszy wynik osiągnęli chłopcy, w pięciu rozegranych meczach odnieśli cztery zwycięsta i dzięki korzystnemu bilansowi bramek wygrali cały turniej. Indywidualnie Marta Boukołowska została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju, natomiast Oliwier Dwórzyński zdobył tytuł najlepszego bramkarza tych rozgrywek. Brawo WY !!!
Składy:

reprezentacja chłopców w piłkę siatkową

W środę 13 marca odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej chłopców w kategorii klas 4-6.
Nasza drużyna dzielnie walczyła i zdobyła brązowe medale. Gratulujemy!!!
Szkołę reprezentowali:

logografika Biegu Tropem Wilczym - czarne sylwetki męska i kobieca w biegu i odcisk wilczej  łapy

7 marca, w piękny, słoneczny czwartek nasza szkoła zorganizowała wspaniałe, sportowe wydarzenie na
Stawach Walczewskiego. Tego dnia, dla klas starszych, odbył się BIEG WILCZYM TROPEM -
upamiętniający Żołnierzy Wyklętych. Impreza miała charakter rywalizacji, ale była również przeznaczona dla wszystkich którzy tego dnia pojawili się na stawach i chcieli przebyć dany dystans.

rakietki na stole do tenisa stołowego

22 lutego sala tenisowa zaprzyjaźnionego klubu Bogoria była areną zmagań powiatowych w tenisie stołowym. Ze świetnej strony zaprezentowali się uczniowie naszej Szósteczki.

reprezentacja pływaczek w zawodach powiatowych_22.02.24_

22.02.2024r. w Ożarowie Maz. odbyły się Mistrzostwa Zachodniego Mazowsza w pływaniu drużynowym i indywidualnym. W zawodach tych wystartowała nasza drużyna dziewcząt w kat. dzieci (kl. 3-6).

reprezentacja dziewcząt w siatkówce powiat

16.02.2024r. na Hali w Mędzyborowie. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Grodziskiego w siatkówce dziewcząt w kategorii młodzież.

Nasza reprezentacja pokazała się z dobrej strony przywożąc brązowe medale ulegając nieznacznie szkole z Książenic oraz zdecydowanemu faworytowi rozgrywek szkole z Międzyborowa.