logografika szkolnej ligi przyrodniczej

Drodzy Uczniowie,
zapraszamy Was do rozwiązywania zadań czwartego zestawu szkolnej ligi przyrodniczej i sprawdzenia swojej wiedzy tym razem z zakresu biologii i fizyki.

Wypełnione arkusze oddajcie nauczycielowi do 20.05.2024 r. Bawcie się dobrze i powodzenia!

Link do folderu z arkuszami zadań:

logografika szkolnej ligi przyrodniczej

Drodzy Uczniowie, przed Wami trzeci zestaw zadań w ramach ligi przyrodniczej. Zachęcamy do ich rozwiązywania. Nie musicie decydować się na wszystkie arkusze. Wybierzcie te, które Was interesują i spróbujcie zmierzyć się z opracowanymi tam poleceniami. Na Wasze prace czekamy do 15.04.2024 r. Powodzenia!

logografika Szkolnej ligi przyrodniczej

Drodzy Uczniowie,
zapraszamy Was do rozwiązywania zadań z drugiego zestawu szkolnej ligi przyrodniczej i sprawdzenia swojej wiedzy tym razem z zakresu biologii i fizyki.

Wypełnione arkusze oddajcie nauczycielowi do 15.12.2023 r.

Bawcie się dobrze i powodzenia!

Zestawy zadań

Logografika szkolnej ligi przyrodniczej

Drodzy Uczniowie, rozpoczynamy zmagania w ramach Szkolnej Ligi Przyrodniczej. Pierwszy zestaw obejmuje treści geograficzne i chemiczne. Zachęcamy do rywalizacji wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę o otaczającym nas świecie. Na prace czekamy do 10 listopada 2023 r. Powodzenia!

Logografika ligi przyrodniczej

Drodzy Uczniowie,
wielkimi krokami zbliża się już koniec roku szkolnego, w związku z tym zmagania ligi przyrodniczej też się już zakończyły. Wasza ciężka praca została podsumowana i poniżej przedstawiamy listę laureatów na poszczególnych poziomach. Bardzo serdecznie dziękujemy za liczny udział w lidze, rozwiązywanie zadań oraz pozytywne nastawienie. Wszystkim serdecznie gratulujemy zapału, a laureatom dużego sukcesu.
Nauczyciele przedmiotów przyrodniczych

Logografika szkolnej ligi przyrodniczej

Drodzy Uczniowie, przed Wami trzeci zestaw zadań w ramach ligi przyrodniczej. Zachęcamy do ich rozwiązywania. Nie musicie decydować się na wszystkie arkusze. Wybierzcie te, które Was interesują i spróbujcie zmierzyć się z opracowanymi tam poleceniami. Na Wasze prace czekamy do 10.04.2023 r. Powodzenia!
Zestaw zadań dla klasy 4
Zestaw zadań dla klasy 5