Mam prawo do- logografika z kolorowymi dłońmi na którycgh napisane są prawa dziecka

Kochani Uczniowie!
Jak wiecie, w naszej ukochanej Szósteczce dużo się dzieje. Tym razem Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka przypadł podczas szkolnego Tygodnia Życzliwości. Ale o niczym oczywiście nie zapominamy!

plakat informacyjny Harcerska akcja zarobkowa przy cmentarzu w 01.11.23 r.

https://www.facebook.com/VI Szczep ZHP im. Synów Pułku w Grodzisku Mazowieckim

Nauczycielkisprzedające kompot owocowy

Kochani!
Bardzo dziękujemy za wsparcie naszej akcji, którą organizowaliśmy wspólnie z grodziskim PCK.
We wtorek dzieci mogły kupić domowe ciasta, zdrowy kompot owocowy oraz jabłka.

Nasz kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniom najbardziej smakował świeży kompot owocowy. Było
zdrowo i smacznie, a przy okazji wszyscy mogliśmy pomóc.

Wolontariat - logografika

Drodzy Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Nasza placówka stale współpracuje z grodziskim PCK. W poniedziałek i wtorek, zgodnie ze statutowym działaniem tej organizacji, będzie można dobrowolnie wspomóc akcję dobroczynną małym datkiem w naszej szkole.
Nasi wolontariusze w poniedziałek przejdą po klasach z puszkami, które otrzymaliśmy od PCK. A we wtorek, aby pomoc była przyjemniejsza, szkolny klub wolontariatu organizuje kiermasz dla uczniów z domowym ciastem, zdrowym kompotem i z owocami. Wszystkie pieniążki PCK przekaże na zakup artykułów szkolnych dla dzieci z Grodziska Mazowieckiego.

Serdecznie zapraszamy!

Małgorzata Gnat

dłonie

Drodzy Uczniowie klas VII i VIII. Zapraszamy do udziału w projekcie pod nazwą „Starszaki-Maluchom”. Podczas spotkań z Zeróweczkami będziecie mogli zaprezentować ciekawe eksperymenty naukowe, przeczytać bajeczkę, przygotować mini przedstawienie, zorganizować wykopaliska w poszukiwaniu dinozaurów, stworzyć wspaniałe prace plastyczne itp. atrakcje. Wolontariusze będą mogli zdobyć dodatkowe godziny, a ponadto przekonacie się, że obcowanie z Maluchami będzie również dla Was niezapomnianą przygodą. Zerówki już nie mogą się doczekać na spotkania ze Starszakami. Startujemy 17 marca 2023. Zainteresowanych proszę o kontakt z p. Magdaleną Frydryk.

serce na dłoni

Walentynki tuż, tuż więc i u nas w Szósteczce zrobiło się romantycznie ❤️ 💕
Samorząd Uczniowski w minionym tygodniu rozdawał wybranym uczniom tajemnicze, romantyczne listy, które znalazły się w naszej walentynkowej poczcie 💌
Lubimy celebrować takie fajne pomysły i tradycje - powiedzieć lub napisać komuś coś miłego - bezcenne 💞💞💞