Pomimo, iż to nietypowe święto - jest wyjątkowo pouczające.

Zwraca uwagę na los najlepszego przyjaciela człowieka, jakim jest niewątpliwie pies. Święto powstało, aby podziękować kundelkom za ich oddanie i wierność.
Pies to przecież nie zabawka! Nie można się nim pobawić i odstawić na półkę, gdy się znudzi, a tym bardziej wyrzucić za drzwi.
Serdecznie zapraszamy do włączenia się całą społeczność naszej szkoły, uczniów, rodziców i nauczycieli w tą akcję.
Zachęcamy do zrobienia sobie zdjęcia ze swoim pupilem i przesłania nam adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do czwartku do godz. 18.
Na terenie szkoły będzie fotobudka , w której będzie można zrobić sobie zdjęcie oraz pojawia się kolorowe złote myśli informujące nas o istocie przyjaźni człowieka z psem.
Pokażmy wspólnie, że empatia, to nie tylko ludzie.
Zachęcamy również do przyniesienia tego dnia karmy dla zwierząt, która przekażemy potrzebującym.