Dania 25.10.2021r. świętujemy Światowy Dzień Kundelka. Z tej okazji nasza świetlica szkolna przystąpiła do projektu „Psia Lekcja” organizowanego przez Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom,

którego misją jest objęcie profesjonalnym wsparciem terapeutycznym jak największej liczby osób, które tego potrzebują a towarzysza im i wspierają specjalnie przeszkoleni terapeuci - psy i koty.

Podczas psiej lekcji dzieci dowiedziały się jak stać się dobrym opiekunem swojego pupila, jak odczytywać sygnały które daje nam zwierzak - czyli jak z nim rozmawiać oraz czym zajmują się dogoterapeuci oraz behawioryści.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z naszej Psiej Lekcji oraz do zajrzenia na stronę internetową Stowarzyszenia