Logo przedszkolaków -dzieci na klockach

W środę 23.03 oddziały zerówkowe wybrały się do sali zabaw Balonik. Do Balonika udaliśmy się spacerem. Po przybyciu na miejsce zostaliśmy bardzo serdecznie przywitani i zaproszeni do wspólnej zabawy. Na początku zabawy wszystkie dzieci zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo.

Dzieci miały do dyspozycji ogromną konstrukcję zabawową, a w niej labirynty, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, trampolinę, mini samochody, ogromne klocki do układania i wiele innych atrakcji. Wszystkie zabawy przebiegały w bardzo wesołej i radosnej atmosferze. Sala zabaw to wymarzone miejsce dla przedszkolaków, w którym mogli aktywnie, atrakcyjnie i kreatywnie spędzić czas.

Była to doskonała okazja do integracji trzech grup przedszkolnych oraz spożytkowania niezmierzonych pokładów energii zarówno maluchów jak i starszaków. Wróciliśmy zadowoleni, lekko zmęczeni, ale pełni wrażeń i emocji.