kolorowe pionki do gier planszowych

Dziś, 29.01.2024 r., klasy IV – VIII spotkały się w sali gimnastycznej na krótkim apelu, który był podsumowaniem pierwszego półrocza.

Pani Dyrektor omówiła wyniki edukacyjne – najwyższe średnie w szkole, średnia szkoły i średnie z poszczególnych przedmiotów.

Przedstawiała 22 uczniów z najwyższą średnią w szkole, którzy zakwalifikowali się do otrzymania stypendium za wybitne osiągnięcia w nauce.

Przypomniała również zasady obwiązujące w naszej Szósteczce dot. zachowania i bezpieczeństwa (m.in.: schludny strój, obowiązkowa zmiana obuwia, zachowania w czasie przerw).

Podczas apelu dzieci dowiedziały się również o działaniach w szkole w najbliższym czasie:

- 30.01.2024 – debata uczniowska dla klas 5,6,7 „Szkoła dobrego wychowania”

- 08.02.2024 – tłusty czwartek

- 13.02.2024 - bal karnawałowy dla klas młodszych/ dyskoteka ostatkowa dla klas starszych.

Drodzy Uczniowie! Gotowi na II półrocze? Mamy nadzieję, że tak 😀

Życzymy powodzenia w realizacji swoich postanowień 😀

Tekst: Anna Lipner Pedagog szkolny

Zdjęcia: Beata Rutecka