Strona główna Świetlica - aktualności Zajęcia relaksacyjne dla świetliczaków
Zajęcia relaksacyjne dla świetliczaków Drukuj Email

Szkolne Koło PCK angażuje się nie tylko w akcje na rzecz środowiska zewnętrznego. Wolontariusze z Szóstki postanowili nieść pomoc także w swoim najbliższym otoczeniu - w szkole. W czwartek 2 marca Zuzia z klasy 6e oraz Kacper i Julka z klasy 4c wraz z panią psycholog oraz wychowawcami świetlicy zadbała o to, aby po całym dniu lekcji Świetliczaki mogły się wyciszyć i zrelaksować. Dzieci dowiedziały się jak w łatwy i przyjemny sposób radzić sobie z codziennym stresem oraz jak ćwiczyć koncentrację i uwagę. Po tak przyjemnych ćwiczeniach wykonały prace plastyczne utrwalające, w jaki sposób można wykorzystać zdobyte umiejętności w codziennych sytuacjach.


zajęcia relaksacyjne

 
© 2008 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Maz. | Joomla Templates