kolorowe pisanki w trawie i napis Konkurs wielkanocny

22.03.2024 r. odbyło się wręczenie dyplomów i nagród uczestnikom konkursu plastycznego na ozdobę wielkanocną organizowanego dla grup przedszkolnych. Wszystkim dzieciom bardzo dziękujemy za dostarczone prace, wybór był bardzo trudny, ponieważ wszystkie ozdoby były wspaniałe.

kukiełki z łyżek drewnianych

Drewniane łyżki są bardzo przydatne w kuchni podczas codziennego przygotowywania potraw. W ramach tematyki związanej z zajęciami o teatrze , dzieci wykonały prześliczne kukiełki. Przedszkolaki wymyśliły dla łyżki inne zastosowanie. Wykonały z nich piękne kolorowe kukiełki, które wykorzystały do zabawy w teatr.

zwierzęta afrykańskie

W piątek 1.03 w oddziałach przedszkolnych gościliśmy p. Pawła Szustakiewicza, który zabrał dzieci w niezwykłą podróż. Tym razem dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy o życiu delfinów oraz odwiedziły afrykańskie zwierzęta. Z zainteresowaniem oglądały filmy przybliżające im zwierzęta egzotyczne.

zdjęcie przedstawia Zamek Królewski w Warszawie

Przedszkolaki z 0a i 0b udały się na wycieczkę do Zamku Królewskiego w Warszawie i uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych pt. „Wizyta u króla”. Zwiedziły komnaty przyglądając się zabytkowym meblom i obrazom oraz poznały zwyczaje panujące na dworze królewskim.

artykuły do sensozabawy

16.02 w grupie Oc odbyły się zajęcia sensoplastyczne podczas których robiliśmy sztuczny śnieg. Uczniowie mieli okazję pobudzić swoją kreatywność oraz spróbować swoich zdolności manualnych.

Miś RATOWNIK

W czwartek 15 lutego grupy 0a i 0b gościły w naszych oddziałach przedszkolnych Pana Krzysztofa Zegarskiego – Ratownika Medycznego, a prywatnie tatę podopiecznych naszej szkoły. Na samym początku Ratownik pokazał dzieciom jak wygląda strój, w którym pracuje oraz wyjaśnił na czym polega jego praca.