numer alarmowy 112 z zarysem konturem mapy Polski

W tym tygodniu w świetlicy szkolnej odbyły sie pogadanki prowadzone przez wychowawców świetlicy dotyczące tematu tygodnia związanego z ważnymi osobami i instytucjami do których należy się zwrócić w razie sytuacji kryzysowych i trudnych spraw. Dzieciom zostały przypomniane najważniejsze telefony takie jak: 112-Ogólnopolski numer alarmowy, 999-Pogotowie ratunkowe, 998-Straż pożarna, 997- Policja, 991-Pogotowie energetyczne, 992-Pogotowie gazowe, 993-Pogotowie ciepłownicze.

W ramach zajęć zostały wykonane kolorowanki oraz plakat związany z tematem tygodnia . Wychowankowie zostali pouczeni o zachowaniu bezpieczeństwa podczas zajęć oraz uwrażliwieni na konieczność niesienia pomocy osobom poszkodowanym i potrzebującym pomocy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zajęć świetlicowych

Tomasz Tarczyński

Zdjecia