Mikołaj na ośnieżonej świerkowej gałązce

W tym tygodniu 6 grudnia naszą świetlicę odwiedził długo oczekiwany przez wszystkie dzieci Gość- Święty Mikołaj. Do tego wydarzenia świetliczaki długo się przygotowywały poprzez cykl zajęć prowadzonych w świetlicy szkolnej, a dotyczących historii Św. Mikołaja, jego życia, stroju i pełnionej działalności. Świetliczaki wykonały pracę plastyczną pt: „Mikołaj w oczach dzieci”.

Celem przeprowadzonych zajęć było również uwrażliwienie wychowanków na potrzeby drugiego człowieka i konieczność pomagania sobie nawzajem w trudnych chwilach.
Dzieci otrzymały wspólny prezent w postaci edukacyjnych gier planszowych, puzzli, lalek i misiów. Od razu rozpoczęła się super zabawa. Świetliczaki serdecznie podziękowały Św. Mikołajowi za otrzymane prezenty i obiecały być grzeczne i poprawić swoje wyniki w nauce szkolnej .
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych zabaw świetlicowych.