logografika świetlicy szkolnej

Nasz konkurs plastyczny został zakończony. Brało w nim udział 33 uczniów i wszyscy dostali wspaniałe nagrody w postaci piórników, kredek czy długopisów.

Pierwsze miejsce zdobyła Varvara z klasy 1 a, drugie Polina z klasy 1 c i Natalia z klasy 1a, trzecie miejsca przypadły uczniom z klasy 2 a: Tymonowi, Natalii oraz Dianie.

W tym tygodniu w naszej świetlicy odbyły się pogadanki i filmy edukacyjne dotyczące opieki nad zwierzętami. Wychowawcy świetlicy kształtowali u uczniów postawę troski o ptaki i bezdomne zwierzęta. Dzieci zostały poinformowane o czym należy pamiętać podczas dokarmiania ptaków, czym karmić ptaki, jak dbać o zwierzęta domowe i leśne. Wychowankowie rozwiązywali zagadki o zwierzętach oraz zaprojektowali plakat o naszych skrzydlatych przyjaciołach.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych zajęć.

Tekst i zdjęcia: Tomasz Tarczyński