Szkolna Grupa Radiowa ze Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Mazowieckim nagrała audycję odpowiadającą na pytanie, jak i gdzie szukać pomocy. Jest to kompleksowy poradnik dla człowieka szukającego rozwiązania życiowych komplikacji.

Młodzi radiowcy szczegółowo wyjaśnili istotę mądrego pomagania, zwrócili uwagę na konieczność rozwijania swoich pasji oraz udowodnili, że prośba o pomoc jest oznaką siły, a nie słabości.

Zapraszamy do wysłuchania nagrania.

<

Audycja: scenariusz Aneta Rębiś, wywiady Sylwester Stankiewicz nauczyciel Marta Dydyna.
Uczniowie SP 6: Karolina Bęczkowska, Daria Grabczuk, Weronika Lipner, Jakub Fijałkowski, Józef Jacyno.

Wywiadu udzielili: Krupski Tomasz, Kapuściak Aleksandra, Bajkowska Bożena, Bladowska Karolina, Chorek Iwona, Jakubowski Bartłomiej, Obrembalska Izabela,Tryniszewski Krzysztof, Twardoch Paweł, Zych Katarzyna.