Kalendarz adwentowy na korytarzu

Dziś, 22.12.2022 r. uczniowie odkryli ostatnie zadanie naszego szósteczkowego kalendarza adwentowego. Zadanie to wykonał dziś każdy, ponieważ wszyscy w niezwykłej atmosferze życzyliśmy sobie wszystkiego dobrego na święta oraz nadchodzący Nowy Rok. Dzisiaj dzieci nie otrzymały pieczątki, ale odebrały słodkie upominki za codzienne zaangażowanie w akcję. Serdecznie dziękujemy dzieciom za wykonywanie zadań, które przyczyniły się do budowania więzi i relacji w naszej szkole.

Dziękujemy Pani Bożenie Bajkowskiej za pyszne żelki, lizaki i cukierki, które rozdaliśmy pośród uczestników kalendarza adwentowego oraz występujących aktorów i chóru podczas jasełek szkolnych.

Bardzo nam miło, że uczniowie tak licznie wzięli udział we wspólnej zabawie, zapraszamy do udziału w przyszłym roku.