Podium_Biegi przełajowe dziewcząt_17.04.23

17.04.2023r. w Jaktorowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Grodziskiego w Biegach Przełajowych organizowane przez SZS. Nasza szkoła wystawiła reprezentacje we wszystkich czterech rozgrywanych kategoriach wiekowych, tj. dziewczęta i chłopcy kat. dzieci (kl. 5 i 6), dziewczęta i chłopcy kat. młodzież (kl. 7 i 8).

Najlepsze wyniki osiągnęły dziewczęta z klas 7-8, na podium stanęły Daria Malinowska (II miejsce), oraz Marcelina Zarzycka (III miejsce). Dobre miejsca zajęły również Vlastymyra Krasnoshchoka (IV miejsce), Nina Kopczyńska (IX miejsce), oraz Agata Popeluch (X miejsce). Dalsze miejsca zajęły: Weronika Rejnchard, Barbara Sobańska, Maja Wiszniewska, Maja Puławska, Zofia Filipiak, Emilia Niewęgłowska, Nadia Sosova. Suma punktów które dziewczęta zdobyły za zajęte miejsca, pozwala liczyć na zwycięstwo w klasyfikacji ogólnej w tej kat. wiekowej.
Solidny występ zaliczyły również dziewczęta z klas 6, Natasza Kulińska zajęła V, a Maja Czaplicka VII miejsce, skład naszej ekipy w tym biegu uzupełniły: Daria Grabczuk, Nikola Kakietek, Weronika Lipner i Dorota Dziewicka.
W wyścigu chłopców z klas 5, VI miejsce zajął Oliwier Dwórzyński.