Mecz_nauczyciele-uczniowie_20.06.23_na Hali Sportowej_

Dzień Sportu w szkole to ważne wydarzenie, które co roku cieszy się dużą popularnością wśród uczniów oraz nauczycieli. Tego dnia, szkoła zamienia się w arenę zmagań sportowych, na której uczniowie mogą pokazać swoje umiejętności i zdolności w różnych dyscyplinach. Dzień Sportu w szkole to nie tylko czas na rywalizację, ale także okazja do spędzenia czasu w gronie przyjaciół i uczestniczenia w zdrowych aktywnościach fizycznych.

Dzień Sportu w szkole to także okazja do promowania zdrowego stylu życia i rywalizacji na sportowo, co pozytywnie wpływa na uczniów i rozwija ich umiejętności. Wspólne cele, ich realizacja i radość z osiągnięć przyczyniają się do zintegrowania społeczności szkolnej, a rywalizacja na sportowo uczy pracy zespołowej, szacunku dla innych uczestników oraz kultury zwycięstwa.

W tym dniu było wiele różnych aktywności. Największym powodzeniem cieszyła się gra w dwa ognie, koszykówka, i siatkówka. Rekordy popularności biła ścianka wspinaczkowa. Na boisku szkolnym odbywały się rozgrywki w dwa ognie między młodszymi klasami, w których zwycięstwo zdybyła klasa 2b! Na Hali Widowiskowo Sportowej rozegrał się mecz siatkówki nauczyciele vs. uczniowie (przedstawiciele klas 8). Wynikiem 26:24 wygrała drużyna nauczycieli. Dzień spędziliśmy aktywnie, w dobrych humorach, na sportowo, promując zdrowie, ruch i zasady fair play. To wszystko nie udałoby się gdyby nie możliwość korzystania z Hali Widowiskowo Sportowej, wsparciu i pomocy Pana Mariusza Smysło oraz Pana Piotra Laskowskiego. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie oraz pomoc w zorganizowaniu tego wydarzenia.

Zdjęcia cz. 1.