zielone sofy w gabinecie psychologa

Droga Uczennico! Drogi Uczniu!

Pamiętaj, że zawsze jest jakieś wyjście w Twojej trudnej, niepokojącej Cię sprawie. Nie wiesz jak sobie poradzić ze swoim problemem? Chcesz pogadać o relacjach z rówieśnikami lub trudnej sytuacji z rodzicami?
Nasze panie psycholog (pani Emilia i pani Beata) oraz pani pedagog, która też jest rzecznikiem praw ucznia w naszej szkole (p. Anna) zawsze chętnie Ci pomogą. Po szkole krążą opowieści, że na zielonej sofie w ich gabinecie wszystkie problemy znikają, a nastrój poprawia się bardzo szybko.

Zajrzyj do sali nr 2. Nasze specjalistki zapraszają na pogaduchy do poduchy.

Mamy również do zaoferowania inne rozwiązanie.
Całodobowo działa darmowy Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka : 800 12 12 12 oraz specjalny czat internetowy na stronie: czat.brpd.gov.pl.
Jest to miejsce dla wszystkich młodych ludzi, w którym mogą zostać wysłuchani i otrzymać wsparcie specjalistów.
To telefon skierowany do wszystkich dzieci, które potrzebują pomocy.
Jeśli zadzwonisz pod ten numer, będziesz mógł/mogła porozmawiać ze specjalistą, który postara Ci się pomóc. Numer działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu*.

Pamiętaj, nie jesteś sam! I zawsze jest jakieś wyjście z każdej , nawet najtrudniejszej sytuacji!

Plakat_numery telefonów