na ilustracji trójka dzieci w tym jedno na wózku inwalidzkim

Ogrody Integracji wróciły w wielkim stylu. Po trzyletniej przerwie na scenie Centrum Kultury ponownie zagościł tym razem 16 Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych "OGRODY INTEGRACJI". Przegląd odbył się w dniu 29 września 2023 r. w sali Kinowej Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim. Wystąpili utalentowani goście z Grodziska i okolic.

Naszą szkołę reprezentowała klasa 4a wystawiając małą formę artystyczną „Orzeszek”. Wszystkim podobał się nasz występ a szczególnie klasie 1a, która przyszła wesprzeć starszych kolegów na widowni. Aktorzy zostali nagrodzeni pucharem i drobnymi nagrodami.
Przeglądowi towarzyszyła przepiękna wystawa dorobku artystycznego uczestników Przeglądu oraz indywidualnych osób niepełnosprawnych.