na ręce Pani Dyrektor Agnieszki Ruteckiej otrzymaliśmy zaproszenie dla całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 6 na Galę Mazowieckiego Dnia Olimpijczyka, która odbędzie się dnia 4 kwietnia br. o godz. 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej CAiIS.

Zapraszamy Rodziców i Opiekunów naszych uczniów na dzień otwarty 14.03.2024 r.

Klasy 1-3 godz. 17.00
Klasy 4 - 8 godz. 18.00

Przydział sal na spotkania

baner reklamujący otwarcie planetarium w Grodzisku Mazowieckim

☄️💫 Drodzy mieszkańcy gminy Grodzisk Mazowiecki i inni przybysze spoza grodziskich galaktyk! 💫🔥⭐️Zapraszamy Was serdecznie na wydarzenie, na które wszyscy czekaliśmy: oficjalne OTWARCIE PLANETARIUM!!!!🔥 Już 4 lutego br. w godz. 14:00-20:00. ❤️

zdjęcie Hali Widowiskowo - Sportowej w Grodzisku Mazowieckim

Drodzy sympatycy Hala Widowiskowo - Sportowa CAIIS!
CAIIS znalazł się w finale 27. edycji konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w. Obiekt przeszedł przez ocenę Jury, a teraz czas na głosowanie internetowe, które właśnie wystartowało!
Bardzo liczymy na Wasze wsparcie, abyśmy mogli być NUMEREM 1!

dzieci_przybory szkolne_

Zapraszamy uczniów i rodziców uczniów klas 0-8 na urczyste rozpoczęcie roku szkolnego 4 września 2023 r. o godzinie 9.00 na dziedzińcu szkoły.

rodzice-grafika

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 6 zaprasza chętnych przedstawicieli Trójek klasowych na zebranie Rady Rodziców w środę 30.08.2023 r. o godz. 17.00 w stołówce szkolnej.