akcesoria wypoczynku wakacyjnego

Jesteśmy po kolejnym tygodniu naszych wspaniałych i aktywnych półkolonii. W drugim tygodniu poniedziałek dzieci spędziły na zabawach w Parku Skarbków i sali zabaw “Balonik”. We wtorek to czas kąpieli wodnych na basenie i wodnym placu zabaw, było mokro i radośnie! Dzień zakończyliśmy pyszną pizzą, mniam... W środę dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach animacyjnych i były w kinie na filmie pt. "Minionki: wejście Gru".

Czwartek to dzień wycieczkowy, tym razem byliśmy w Mandorii, gdzie dzieci spędziły cały dzień na wesołej zabawie. Piątek to był bardzo aktywny dzień. Dzieci odwiedzili panowie policjanci, którzy przypomnieli zasady bezpiecznej zabawy podczas wakacji. Mieliśmy też innych gości. Dzieci rozwiązywały zagadki i słuchały ciekawostek przyrodniczych opowiadanych przez p. Szustakiewicza oraz wspaniale bawiły się puszczając kolorowe bańki. Po aktywnie spędzonym czasie w szkole poszły na pożegnalne lody na Stawy Walczewskiego i ostatnią wspólną zabawę na placu wodnym, plaży oraz boisku. Dzień zakończony został podsumowaniem i wręczeniem piłek umożliwiających aktywne spędzanie czasu podczas wesołych zabaw integrujących z przyjaciółmi lub rodziną. To były mile spędzone dni dla dzieci, jak i dla wychowawców.

Rozliczenie finansowe