akcesoria wypoczynku wakacyjnego

W czwartym tygodniu półkolonii pierwszy dzień spędziliśmy aktywnie w dobrze już nam znanej Sali zabaw ,,Balonik” oraz na placu zabaw w Parku Skarbków. We wtorek udaliśmy się na basen. Zabawa w wodzie tak nas wymęczyła, że odwiedziliśmy przy basenową kawiarenkę ,,Johny Szalony”, aby coś przekąsić i nabrać sił na zabawy na placu wodnym. Śmiechu i zabaw wodą było co niemiara.

Środę rozpoczęliśmy na placu zabaw na Stawach Goliana, potem zmęczeni poszliśmy na pizzę do Biesiadowa. Najedzeni, obejrzeliśmy w kinie wzruszający film pt. “Detektyw Bruno”. Czwartek to dzień wycieczek, tym razem wybraliśmy się do Labiryntów pod Warszawą czyli do bliskiego nam Milanówka. Dzieci z zaangażowaniem rozwiązywały przygotowane dla nich zagadki, bawiły się na placu zabaw, robiły bańki, grały w piłkę, pokonywały tor przeszkód. Zadowoleni i zmęczeni wróciliśmy do szkoły. Ostatniego dnia półkolonii spędziliśmy na Stawach Walczewskiego. Kąpaliśmy się, graliśmy w piłkę i bawiliśmy się na placu zabaw. Z przyjemnością zjedliśmy pyszne lody i zmęczeni wróciliśmy do szkoły, gdzie czekały na nas niespodzianki. Każdy uczestnik na zakończenie turnusu otrzymał upominek. Kolejny tydzień miło i aktywnie spędziliśmy czas.