Uczniowie klasy 2a na tarasie widokowym_Na drugim planie fragment budynku naszej szkoły

Jak wygląda Grodzisk Mazowiecki i okolica z góry? Czy drzewa są zielone? Co to jest widnokrąg? I jak to jest na 25 metrze? ile schodów prowadzi na taras widokowy nowej hali widowiskowo-sportowej? Na te pytania i wiele innych potrafią odpowiedzieć uczniowie naszej Szósteczki! Lekcje wcale nie muszą być nudne! Przed uczniami otwierają się nie tylko drzwi do nowej hali, czy na taras widokowy, ale drzwi do nabywania wiedzy. Sięgamy wysoko, bo wiemy, że nasi uczniowie chętnie zdobywają nowe umiejętności w ciekawych dla nich okolicznościach. Rozbudzają wyobraźnię, i ciekawość świata, a to są pierwsze kroki do sukcesu. Cieszymy się ogromnie, że będziemy mogli razem sięgać gwiazd!