Zdjęcie z apelu z okazji DEN

"Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci – stara się zobaczyć ich dusze" – Barbara Cage

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, popularnie mówimy o tym dniu Dzień Nauczyciela. W naszej szkole obchodziliśmy go dziś uroczyście i z uśmiechem. Uczniowie klasy 8C i 8D przygotowali dla nauczycieli i uczniów wspaniałą akademię.

Otóż ku zaskoczeniu wszystkich, uczniowie wcielili się w postacie nauczycieli, oraz pracowników naszej Szósteczki, i pokazali, jak widzą szkołę z przymrużeniem oka. Niektórzy z nas (nauczycieli) mieli oczy pełne łez ze wzruszenia i ze śmiechu. Przedstawienie zostało przygotowane pod opieką Pani Anety Rębiś, Dominiki Świderskiej, oraz Magdaleny Frydryk. Na twarzach wszystkich obecnych osób widać było radość, ale również dumę, że możemy codziennie spotykać się w Szkole Podstawowej nr 6, tworzyć razem historię, być rodziną, pokonywać przeszkody, i osiągać sukcesy. Bo szkoła, to MY, uczniowie, rodzice, nauczyciele. Do realizacji apelu wykorzystano urządzenia nagłaśniające i mikrofony zakupione w ramach projektu MEiN Labolatoria Przyszłości.

Nagranie apelu w wykonaniu klas 8c i 8d_mp4 (aby obejrzeć należy pobrać)