Od niemal 40 lat 14 października jest Dniem Edukacji Narodowej.  Z tej okazji był to wyjątkowy dzień w naszej szkole.

Teatr Szalona Szósta Kurtyna przygotował dla nauczycieli i uczniów przedstawienie, które przeniosło wszystkich w podróż....do nieba! W sumie nie byłoby w tym nic dziwnego, bo jak wiadomo w naszej szkole są same aniołki, ale dziś okazało się, że potrafimy pokazać różki, a to wszystko pod przykrywką anielskich skrzydeł i  aureoli. Czy w tym całym zamieszaniu wszyscy doszli do ładu? Czy udało się dowieść, że w każdej sytuacji można znaleźć coś pozytywnego? I czy anioły będą nadal psocić? Nastał też czas wspomnień i Pani Dyrektor zaprosiła nas wszystkich do  konkursu! Uczniowie mieli okazję zobaczyć jak wyglądali ich nauczyciele gdy byli dziećmi, bo przecież każdy był kiedyś dzieckiem, prawda? Zadaniem uczniów jest rozpoznanie ze zdjęć młodości jak największej liczby nauczycieli.

To wszystko nie udałoby się bez udziału uczniów klas 7 b i 7c oraz Samorządu Uczniowskiego - za co serdecznie dziękujemy!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przedstawienia oraz do udziału w konkursie.

Fotorelacja z przedstawienia nauczycielskiego teatru

Film z przedstawienia nauczycielskiego teatru

Prezentacja_nauczyciele SP6

Konkurs - rozpoznaj nauczycieli SP6 z ich dziecięcych lat

Zadanie konkursowe:

Rozpoznaj jak najwięcej nauczycieli ze zdjęć z ich dziecięcych lat. Zapisz nazwisko i imię nauczyciela wg kolejności występowania na prezentacji. Jeżeli nie potrafisz odgadnąć jaki to nauczyciel - w tym miejscu pozostaw wolne miejsce. Rozwiązanie konkursu oddaj swojemu wychowawcy lub przynieś do pedagoga szkolnego do 22.10.2021 r. Dla ucznia, któremu uda się rozpoznać najwięcej nauczycieli - czeka Nagroda Dyrektora - nagroda niespodzianka!!!