Biret

Jest taki dzień w życiu każdego dziecka w naszej szkole, dzień wyjątkowy i magiczny, kiedy za sprawą zaczarowanego ołówka zostaje pasowany na Ucznia Szkoły Podstawowej Nr 6”. Ów dzień miał miejsce w naszej szkole w miniony piątek-14 października. Nasze pierwszaczki zaprezentowały niezwykle bogaty występ, który był dla nich pierwszym sprawdzianem w naszej szkole.

- sprawdzianem odwagi- bowiem nie łatwo występować przed tak dużą publicznością, jaka zgromadziła się tego dnia w naszych murach,
- sprawdzianem wiedzy i umiejętności – a uwierzcie nam na słowo, że potrafią już naprawdę dużo!
- sprawdzianem muzycznym – którego żaden profesjonalny chór by się nie powstydził
- sprawdzianem dojrzałości – podczas którego każdy z naszych uczniów uroczyście przyrzekł uczyć się pilnie, wzorowo zachowywać i godnie reprezentować dobre imię naszej Szkoły!
Dyrekcja, wychowawcy, zaproszeni goście jednoznacznie stwierdzili, że sprawdzian ten zasługuje na ocenę celującą!
Kochani pierwszacy! Życzymy Wam, by nauka w naszej szkole przyniosła Wam wiele radości, byście mogli w naszych murach rozwinąć skrzydła, odkrywać swoje pasje. Byście znaleźli przyjaciół na całe życie! Witajcie w naszej Społeczności. Do realizacji apelu wykorzystano urządzenia nagłaśniające, mikrofony oraz wykonano zdjęcia aparatem fotograficznym. Sprzęt zakupiony w ramach projektu MEiN Labolatoria Przyszłości.
PS. Dziękujemy naszym gościom za przybycie! Zachęcamy wszystkich do przeczytania co o nas piszą.

Zdjęcia (dzięki uprzejmości Pani Annie Redel Redakcja Grodziskiego Pisma Społeczno-Kulturalnego Bogoria)