Kicia Kocia - rysunek bohaterki bajki

Z przyjemnością informujemy, że międzyprzedszkolny konkurs plastyczny: „Plastelinowe wariacje z Kicią Kocią” został rozstrzygnięty!
W konkursie wzięły udział zeróweczki z Grodziska Mazowieckiego w tym z naszej Szósteczki.

Celem konkursu było między innymi: wzmacnianie wiary we własne możliwości, budzenie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi,

rozwijanie kreatywności, rozbudzanie wyobraźni twórczej, kształtowanie wyobraźni plastycznej, rozwijanie umiejętności manualnych przy jednoczesnym rozbudzeniu zainteresowań literaturą dziecięcą.

Jesteśmy pełne podziwu Waszych zdolności manualnych i kreatywności.
Po długich i burzliwych naradach jury konkursowe wybrało najlepsze prace. Oto lista nagrodzonych, którzy otrzymują dyplom i nagrodę:

Pierwsze miejsca ex aequo:
Klara Mielczarek- Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim
Barbara Mierzwińska– Szkoła Podstawowa w Izdebnie Kościelnym
Nadia Oliwa - Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim
Nina Rusinek- Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim

Drugie miejsca ex aequo:
Alicja Blicharska – Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim
Aniela Ignatowska – Szkoła Podstawowa w Szczęsnem
Oliwia Parol- Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim

Wszystkim Uczestniczkom dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszego rozwijania pasji plastycznej!

Rozdanie/przesłanie nagród nastąpi w przyszłym tygodniu.