Dwutygodniowe ferie zimowe już za nami, ale w kalendarzu to dopiero środek zimy. Zapraszamy wszystkich świetliczaków do udziału w konkursie plastycznym. Podejmijcie próbę uchwycenia piękna zimy na kartce papieru. Wykonane prace należy oddać do 20.02.2024 r. do wychowawców świetlicy szkolnej. Regulamin konkursu w rozwinięciu artykułu:

CELE KONKURSU:
- rozwijanie kreatywności i wyobraźni dzieci
- dostrzeganie piękna zimy
- kształtowanie wrażliwości estetycznej dzieci
- promowanie zainteresowań i talentów dzieci
- wzbogacanie wiedzy na temat zimy
- promowanie działalności plastycznej jako formy ekspresji dziecka.

REGULAMIN KONKURSU:
1. Konkurs adresowany jest dla dzieci zapisanych do świetlicy szkolnej.
2. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej techniką dowolną.
3. Prace powinny być wykonane indywidualnie, przy niewielkim wsparciu nauczyciela lub rodzica.
4. Każda praca powinna zawierać metryczkę: imię i nazwisko dziecka, klasę.
5. Kryteria oceny: zgodność z regulaminem, pomysłowość i niepowtarzalność, wrażenie artystyczne, estetyka wykonania.
6. Format pracy A4 lub A3.
7. Termin dostarczania prac: 20.02.2024r. (prace przynosimy do świetlicy szkolnej)
8. Oceny prac dokonana komisja złożona z nauczycieli świetlicy.
9. W konkursie przewidziane są nagrody.
10. Wszystkie prace konkursowe zostaną wyeksponowane w naszej szkole na wernisażu pt. ”Zima jest piękna”.
11. Termin wernisażu plastycznego: 24.02.2024 r.

Organizatorzy konkursu: wychowawcy świetlicy szkolnej
Koordynator: Kateryna Beheieva