W minionym roku szkolnym kilkoro uczniów naszej szkoły wzięło udział w pierwszej edycji konkursu lingwistycznego Open Your Mind pod patronatem Kuratorium Oświaty. Trzy uczennice dotarły do 3 etapu, a Lena Frątczak z klasy 7c została jego laureatką.

Obok testu gramatyczno-kulturowego i wypowiedzi ustnej zadaniem uczestników było przygotowanie filmu/prezentacji na jeden z podanych tematów. Praca, którą przygotowała Lena dotycząca sposobów ochrony środowiska została doceniona przez Ligę Ochrony Przyrody, która była patronem konkursu. Pracę nagrodzono za poziom języka angielskiego, przekazane treści i realizację filmu. Lenie jeszcze raz gratulujemy, a Was zapraszamy do obejrzenia wyróżnionej pracy.

Film konkursowy (fb)