Wakacje już za nami, pozostały po nich jedynie wspomnienia. Drodzu Uczniowie, chcemy Wam zaproponować kolorową podróż do miejsc, w których mogliście spędzać wolny czas w okresie wakacji.

Odwołując się do Waszej wyobraźni pragnęlibyśmy ożywić sceny, postaci, zabytki, które towarzyszyły Wam w podróżach. Chcielibyśmy, aby przygotowane przez Was pocztówki sugerowały nam, jakie miejsca odwiedzaliście podczas wakacyjnych wojaży.

W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku od 6 do 13 lat.

Nadesłane prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: od 6 do 8 lat, od 9 do 11 lat, od 12 do 13 lat.

Technika wykonania pracy dowolna plastyczna. Format pracy nie większy niż A4

Do każdej pracy konkursowej należy dołączyć:

• metryczkę – czytelnie wypełnioną pismem drukowanym, podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego uczestnika niepełnoletniego oraz naklejoną na odwrocie pracy konkursowej,

• oświadczenia, podpisane przez rodzica lub opiekuna prawnego uczestnika niepełnoletniego. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych uczestników konkursu oraz ich rodziców / opiekunów prawnych.

Prace należy złożyć do: do 20 września 2021 roku do p. Marty Wilk i p. Joanny Wszelakiej.

Rozstrzygnięcie konkursu do końca października 2021 r.

Regulamin konkursu - pobierz pdf